00
-16%




JOYROOM JR-T012 Power Bank (10000mAh)
0 out of 5
₨3,800 Original price was: ₨3,800.₨3,200Current price is: ₨3,200.
- Description
- Reviews (0)
Description
| General Features | |
|---|---|
| Dimensions | 143mm x 71mm x 16.2mm |
| Weight | 233g |
| Model | JR-T012 |
| Display | No |
| Battery | |
|---|---|
| Capacity | 10000mAh |
| Battery Type | Li-polymer battery |
| Connectivity | |
|---|---|
| Input Port | Type-C |
| Output Port | USB +Type-C |
Be the first to review “JOYROOM JR-T012 Power Bank (10000mAh)” Cancel reply
Related Products
Power Bank
₨4,900 Original price was: ₨4,900.₨3,999Current price is: ₨3,999.
Doomax DX-PB04 Power Bank 20000mAh
0 out of 5
Android Accessories, iPhone Accessories, Power Bank
₨5,600 Original price was: ₨5,600.₨5,299Current price is: ₨5,299.
Interlink Boost Plus Power Bank (20000mah)
5.00 out of 5
Android Accessories, iPhone Accessories, Power Bank
₨4,300 Original price was: ₨4,300.₨3,699Current price is: ₨3,699.
Interlink BRAVO Power Bank (10000mAh)
5.00 out of 5
JoyRoom, Power Bank
₨4,499 Original price was: ₨4,499.₨3,299Current price is: ₨3,299.
JOYROOM JR-PBF12 2.4A LED Power Bank 22.5W 10000mAh
0 out of 5
JoyRoom, Power Bank
₨5,500 Original price was: ₨5,500.₨4,799Current price is: ₨4,799.
JOYROOM JR-QP191 10000mah 22.5W Fast Charging Powerbank With LCD Display
0 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨4,500 Original price was: ₨4,500.₨3,899Current price is: ₨3,899.
JoyRoom JR-T03S (JR-NX2 )
5.00 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨5,500 Original price was: ₨5,500.₨4,599Current price is: ₨4,599.
JoyRoom JR-T03S Pro Max (JR-NX1)
5.00 out of 5














Reviews
There are no reviews yet.