00
Sale




JoyRoom JR-TL11 Dual-Mic ENC True Wireless Earphones
5.00 out of 5
₨5,500 Original price was: ₨5,500.₨4,499Current price is: ₨4,499.
SKU: Smob-75
Categories: Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
Tags: AirBuds, Airpods, Bluetooth AirBuds, Bluetooth Airpods, JoyRoom
- Description
- Additional information
- Reviews (27)
Description
| Noise Cancellation | ENC |
|---|---|
| Water Resistant | IPX-4 |
| Charging Interface | Type-C |
| Auto Pairing | Yes |
| Compatibility | Android IOS |
| Mic | Yes |
| Driver Size | N/A |
| Connectivity | |
|---|---|
| Bluetooth Version | V5.3 |
| Bluetooth Range | 10m |
| Microphone | Dual |
| Battery | |
|---|---|
| Capacity for buds | 35mAh |
| Capacity for Case | 240mAh |
| Playtime | 3-4 Hrs |
| Charging Time | 1.5 Hrs |
Additional information
| Color | Black |
|---|
Related Products
Airpods
₨5,499 Original price was: ₨5,499.₨4,899Current price is: ₨4,899.
G-Tide Earbuds Buds 2
5.00 out of 5
Airpods
₨6,999 Original price was: ₨6,999.₨4,999Current price is: ₨4,999.
Interlink Elite Touch Screen Airpods
5.00 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨5,500 Original price was: ₨5,500.₨4,599Current price is: ₨4,599.
JoyRoom JR-T03S Pro Max (JR-NX1)
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨7,599 Original price was: ₨7,599.₨4,395Current price is: ₨4,395.
Ronin R-190 Mashion Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨9,999 Original price was: ₨9,999.₨4,895Current price is: ₨4,895.
Ronin R-7010 Mystique Wireless Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨8,900 Original price was: ₨8,900.₨4,399Current price is: ₨4,399.
Ronin R-7030 Earbuds
5.00 out of 5
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Airpods, Ronin
₨7,500 Original price was: ₨7,500.₨3,895Current price is: ₨3,895.
Ronin R-740 Vivid EarBuds
5.00 out of 5














Hassan Tarek (verified owner) –
This original product delivered on time.
Zayd Karim (verified owner) –
Very good experience smob purchased products.
Momina (verified owner) –
Good quality.
Lubna Faris (verified owner) –
Very fast delivery.
Nashit Imran (verified owner) –
Nice Product.
Nora Huda (verified owner) –
Very good experience smob purchased products.
Amina Zaynab (verified owner) –
Good service.
Hassan Tarek (verified owner) –
Nice Product.
Sara Yasmin (verified owner) –
Very fast delivery.
Sumayya Naeem (verified owner) –
Delivery on time.
Amira Laila (verified owner) –
Nice Product.
Saad (verified owner) –
Delivery on time.
Samir Akhtar (verified owner) –
Nice.
Muna Rida (verified owner) –
Nice packaging, average price good service.
Kabir (verified owner) –
Nice Product.
Ammar (verified owner) –
This original product delivered on time.
Lubna Faris (verified owner) –
Thanks for Smob.
Saad Zain (verified owner) –
Nice.
Layla Raza (verified owner) –
Original product On smob thanks.
Raza Shah (verified owner) –
Nice packaging, average price good service.
Yusuf Dawood (verified owner) –
This original product delivered on time.
Nora Huda (verified owner) –
Good service.
Saira Fariha (verified owner) –
Very fast delivery.
Raza Shah (verified owner) –
Good service.
Sami Ibrahim (verified owner) –
Good quality.
Rasha Fahim (verified owner) –
Very fast delivery.
Abeer (verified owner) –
Nice Product.