00
-25%




Lenovo LP80 Pro Wireless Earbuds
5.00 out of 5
₨4,000 Original price was: ₨4,000.₨2,999Current price is: ₨2,999.
Availability: Out of stock
SKU: Smob-67
Categories: Airpods, Android Accessories
Tags: AirBuds, Airpods, Bluetooth AirBuds, Bluetooth Airpods
- Description
- Reviews (28)
Description
| General Features | |
|---|---|
| Noise Cancellation | ANC |
| Water Resistant | N/A |
| Charging Interface | N/A |
| Auto Pairing | Yes |
| Compatibility | Android IOS |
| Mic | Yes |
| Driver Size | N/A |
| Connectivity | |
|---|---|
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Bluetooth Range | 10m |
| Microphone | Yes |
| Battery | |
|---|---|
| Capacity for buds | 25mAh |
| Capacity for Case | 280mAh |
| Playtime | 3-4 Hrs |
| Charging Time | 1-2 Hours |
Related Products
Airpods, iPhone Accessories
₨3,299 Original price was: ₨3,299.₨1,899Current price is: ₨1,899.
Apple AirPods (2nd generation)
5.00 out of 5
Airpods
₨4,299 Original price was: ₨4,299.₨2,999Current price is: ₨2,999.
Interlink Elite Airpods
5.00 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨4,500 Original price was: ₨4,500.₨3,899Current price is: ₨3,899.
JoyRoom JR-T03S (JR-NX2 )
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨7,599 Original price was: ₨7,599.₨4,395Current price is: ₨4,395.
Ronin R-190 Mashion Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨5,500 Original price was: ₨5,500.₨4,395Current price is: ₨4,395.
Ronin R-7005 Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨5,000 Original price was: ₨5,000.₨4,195Current price is: ₨4,195.
Ronin R-7020 Earbuds
0 out of 5
Airpods, Ronin
₨6,500 Original price was: ₨6,500.₨5,395Current price is: ₨5,395.
RONIN R-7040 Earbuds
0 out of 5













Rasha Fahim (verified owner) –
Good Product.
Nora Huda (verified owner) –
Nice Product.
Mariam Hassan (verified owner) –
Original product.
Khadija Binte (verified owner) –
Nice packaging, average price good service.
Momina (verified owner) –
Very fast delivery.
Bilal Hasan (verified owner) –
Original product On smob thanks.
Aisha Noor (verified owner) –
Good quality.
Haider (verified owner) –
Fast delivery .
Nashit Imran (verified owner) –
Good quality.
Mehwish (verified owner) –
Nice Product.
Omar Farooq (verified owner) –
Good service.
Jamila Anwar (verified owner) –
Nice packaging, average price good service.
Ahmed Bilal (verified owner) –
Good quality.
Usman Ali (verified owner) –
Arij (verified owner) –
Very fast delivery.
Amir Tariq (verified owner) –
Excellent ????.
Riad Hameed (verified owner) –
Good service.
Maaz (verified owner) –
Good quality.
Muna Rida (verified owner) –
This original product delivered on time.
Nadia Jameela (verified owner) –
Delivery on time.
Nihal (verified owner) –
Nice packaging, average price good service.
Maha Samira (verified owner) –
Thanks for Smob.
Zain Malik (verified owner) –
Nice packaging, average price good service.
Saad Zain (verified owner) –
Thanks for Smob.
Manahil (verified owner) –
Thanks for Smob.
Sameer (verified owner) –
Nice.
Ali Hassan (verified owner) –
Good quality.
Sami Ibrahim (verified owner) –
This original product delivered on time.