00
-13%




JoyRoom JR-T03S (JR-NX2 )
5.00 out of 5
₨4,500 Original price was: ₨4,500.₨3,899Current price is: ₨3,899.
Availability: Out of stock
SKU: Smob-74
Categories: Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
Tags: AirBuds, Airpods, Bluetooth AirBuds, Bluetooth Airpods, JoyRoom
- Description
- Reviews (28)
Description
| General Features | |
|---|---|
| Noise Cancellation | N/A |
| Water Resistant | N/A |
| Charging Interface | N/A |
| Auto Pairing | Yes |
| Compatibility | Android IOS |
| Mic | Yes |
| Driver Size | N/A |
| Connectivity | |
|---|---|
| Bluetooth Version | v5.2 |
| Bluetooth Range | 10m |
| Microphone | Yes |
| Battery | |
|---|---|
| Capacity for buds | 30mAh |
| Capacity for Case | 400mAh |
| Playtime | 4-5 Hrs |
| Charging Time | 2 Hours |
Related Products
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories
₨4,500 Original price was: ₨4,500.₨2,799Current price is: ₨2,799.
A9 Pro Airpods
5.00 out of 5
Airpods, iPhone Accessories
₨3,299 Original price was: ₨3,299.₨1,899Current price is: ₨1,899.
Apple AirPods (2nd generation)
5.00 out of 5
Airpods
₨4,000 Original price was: ₨4,000.₨3,199Current price is: ₨3,199.
Fontec Glow Airpods
0 out of 5
Airpods, Ronin
₨9,500 Original price was: ₨9,500.₨5,195Current price is: ₨5,195.
Ronin R-140 Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨7,599 Original price was: ₨7,599.₨4,395Current price is: ₨4,395.
Ronin R-190 Mashion Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨5,500 Original price was: ₨5,500.₨4,395Current price is: ₨4,395.
Ronin R-7005 Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨5,000 Original price was: ₨5,000.₨4,195Current price is: ₨4,195.
Ronin R-7020 Earbuds
0 out of 5













Jamil Bashir (verified owner) –
Original product.
Maha Samira (verified owner) –
Nice.
Saad (verified owner) –
Fast delivery .
Hamza Amir (verified owner) –
Nice.
Sara Yasmin (verified owner) –
Good service.
Nora Huda (verified owner) –
Nice Product.
Saad Zain (verified owner) –
Very good experience smob purchased products.
Samir Akhtar (verified owner) –
Excellent.
Ahsan Raheem (verified owner) –
Nice Product.
Saira Fariha (verified owner) –
Nice packaging, average price good service.
Arisha (verified owner) –
Delivery on time.
Arisha (verified owner) –
Fast delivery ????.
Aaima (verified owner) –
Nice Product.
Sara Yasmin (verified owner) –
Good Product.
Saba (verified owner) –
Nice.
Usman Ali (verified owner) –
Hassan Tarek (verified owner) –
Thanks for Smob.
Mustafa Ali (verified owner) –
Nice.
Ahsan Raheem (verified owner) –
Excellent ????.
Aaima (verified owner) –
Thanks for Smob.
Sobia Reema (verified owner) –
Good quality.
Samir Akhtar (verified owner) –
Good service.
Lubna Faris (verified owner) –
Nice.
Nawal Shazia (verified owner) –
Very fast delivery.
Omar Farooq (verified owner) –
Very fast delivery.
Abeer (verified owner) –
Delivery on time.
Zain Malik (verified owner) –
Excellent ????.
Abeer (verified owner) –
Nice packaging, average price good service.