00
Sale




Ronin R-7030 Earbuds
5.00 out of 5
₨8,900 Original price was: ₨8,900.₨4,399Current price is: ₨4,399.
SKU: Smob-94
Categories: Airpods, Ronin
Tags: AirBuds, Airpods, Bluetooth AirBuds, Bluetooth Airpods
- Description
- Additional information
- Reviews (22)
Description
| General Features | |
|---|---|
| Noise Cancellation | ENC |
| Water Resistant | IPX4 |
| Charging Interface | Type C |
| Auto Pairing | Yes |
| Compatibility | Android IOS & Windows |
| Mic | Yes |
| Driver Size | 13mm |
| Connectivity | |
|---|---|
| Bluetooth Version | V5.3 |
| Bluetooth Range | 10 m |
| Microphone | Yes |
| Battery | |
|---|---|
| Capacity for buds | 35mAh x2 |
| Capacity for Case | 380mAh |
| Playtime | 4.5 Hrs |
| Charging Time | 1.5 Hrs |
Additional information
| Color | Blue, White |
|---|
Related Products
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories
₨4,500 Original price was: ₨4,500.₨2,799Current price is: ₨2,799.
A9 Pro Airpods
5.00 out of 5
Airpods, iPhone Accessories
₨3,299 Original price was: ₨3,299.₨1,899Current price is: ₨1,899.
Apple AirPods (2nd generation)
5.00 out of 5
Airpods, iPhone Accessories
₨3,500 Original price was: ₨3,500.₨1,999Current price is: ₨1,999.
Apple AirPods Pro (2nd generation)
5.00 out of 5
Airpods
₨4,000 Original price was: ₨4,000.₨3,199Current price is: ₨3,199.
Fontec Glow Airpods
0 out of 5
Airpods
₨6,000 Original price was: ₨6,000.₨4,999Current price is: ₨4,999.
G-Tide Earbuds Buds 2 Pro
5.00 out of 5
Airpods
₨4,999 Original price was: ₨4,999.₨3,999Current price is: ₨3,999.
Interlink Elite Airpods Pro
0 out of 5
Airpods
₨2,299 Original price was: ₨2,299.₨1,099Current price is: ₨1,099.
M10 TWS Wireless Bluetooth Earbuds
5.00 out of 5












Farhan Iqbal (verified owner) –
Original product.
Mariam Hassan (verified owner) –
Original product.
Danish (verified owner) –
Delivery on time.
Mehwish (verified owner) –
Delivery on time.
Danish (verified owner) –
Good service.
Junaid (verified owner) –
Excellent.
Samir Akhtar (verified owner) –
Fast delivery .
Nora Huda (verified owner) –
Original product On smob thanks.
Ali Hassan (verified owner) –
Thanks for Smob.
Sara Yasmin (verified owner) –
Nice Product.
Lubna Faris (verified owner) –
Very fast delivery.
Ibrahim Rashid (verified owner) –
Nice packaging, average price good service.
Samir Akhtar (verified owner) –
Nice Product.
Bilal Hasan (verified owner) –
Fast delivery ????.
Maha Samira (verified owner) –
Very good experience smob purchased products.
Hassan Tarek (verified owner) –
Excellent ????.
Lubna lmaan (verified owner) –
Fast delivery ????.
Manahil (verified owner) –
Delivery on time.
Riad Hameed (verified owner) –
Thanks for Smob.
Aaima (verified owner) –
Good quality.
Sana Rania (verified owner) –
Nice packaging, average price good service.
Hassan Tarek (verified owner) –
Nice.