00
-42%






Ronin R-190 Mashion Earbuds
5.00 out of 5
₨7,599 Original price was: ₨7,599.₨4,395Current price is: ₨4,395.
Buy Ronin R-190 Mashion Earbuds in Pakistan – Enjoy 13mm drivers, LED display, 4 hours playtime, IPX4 water resistance & Type-C charging. Compatible with Android & iOS. Order now from SMOB!
Availability: In stock
SKU: Smob-36
Categories: Airpods, Ronin
Tags: Mashion earbuds Ronin, Ronin R-190 price in Pakistan, Ronin wireless earbuds
- Description
- Additional information
- Reviews (23)
Description
| General Features | |
|---|---|
| Display | LED Display |
| Water Resistant | IPX4 |
| Charging Interface | Type-C |
| Auto Pairing | No |
| Compatibility | Android & iOS |
| Mic | Yes |
| Driver Size | 13mm |
| Connectivity | |
|---|---|
| Bluetooth Version | v5.3 |
| Bluetooth Range | 10m |
| Microphone | Yes |
| Battery | |
|---|---|
| Capacity for buds | 30 mAh |
| Capacity for Case | 350mAh |
| Playtime | 4 hours |
| Charging Time | 1.5 hours earbuds |
Additional information
| Color | Black |
|---|
Related Products
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories
₨4,500 Original price was: ₨4,500.₨2,799Current price is: ₨2,799.
A9 Pro Airpods
5.00 out of 5
Airpods, iPhone Accessories
₨3,299 Original price was: ₨3,299.₨1,899Current price is: ₨1,899.
Apple AirPods (2nd generation)
5.00 out of 5
Airpods
₨3,500 Original price was: ₨3,500.₨2,899Current price is: ₨2,899.
Interlink Airpods Mini
0 out of 5
Airpods
₨3,500 Original price was: ₨3,500.₨2,800Current price is: ₨2,800.
Interlink Elite AirDots
0 out of 5
Airpods
₨4,299 Original price was: ₨4,299.₨2,999Current price is: ₨2,999.
Interlink Elite Airpods
5.00 out of 5
Airpods
₨2,299 Original price was: ₨2,299.₨1,099Current price is: ₨1,099.
M10 TWS Wireless Bluetooth Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨9,999 Original price was: ₨9,999.₨4,895Current price is: ₨4,895.
Ronin R-7010 Mystique Wireless Earbuds
5.00 out of 5














Maaz (verified owner) –
Nice.
Maaz (verified owner) –
Original product.
Hana Safiya (verified owner) –
Fast delivery .
Riad Hameed (verified owner) –
Nice Product.
Fatima Zahra (verified owner) –
Very fast delivery.
Zainab Ali (verified owner) –
Fast delivery ????.
Sumayya Naeem (verified owner) –
Good quality.
Aaima (verified owner) –
Delivery on time.
Ahmed Bilal (verified owner) –
Original product On smob thanks.
Saad (verified owner) –
Very good experience smob purchased products.
Riad Hameed (verified owner) –
Fast delivery ????.
Khadija Binte (verified owner) –
Nice packaging, average price good service.
Usman Ali (verified owner) –
Nihal (verified owner) –
Good quality.
Sumayya Naeem (verified owner) –
Mashallah bht achi service he.
Hana Safiya (verified owner) –
Nice Product.
Abeer (verified owner) –
Very good experience smob purchased products.
Zainab Ali (verified owner) –
Delivery on time.
Ibrahim Rashid (verified owner) –
Fast delivery ????.
Riad Hameed (verified owner) –
Nice packaging, average price good service.
Aisha Noor (verified owner) –
Good service.
Rasha Fahim (verified owner) –
Nice packaging, average price good service.
Amir Tariq (verified owner) –
Excellent.