00
-20%


Fontec Glow Airpods
0 out of 5
₨4,000 Original price was: ₨4,000.₨3,199Current price is: ₨3,199.
- Description
- Reviews (0)
Description
| General Features | |
|---|---|
| Model | Eairpod mini |
| Waterproof | N/A |
| Wearing Type | In ear |
| Volume Control | Yes |
| Battery | |
|---|---|
| Charging Time | 1.5 Hrs |
| Playtime | 5 -6Hrs |
| Battery Capacity for Buds | 35 mAh |
| Battery Capacity for Case | 350 mAh |
| Connectivity | |
|---|---|
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Bluetooth Range | 10 m |
| Microphone | Yes |
Be the first to review “Fontec Glow Airpods” Cancel reply
Related Products
Airpods
₨5,499 Original price was: ₨5,499.₨4,899Current price is: ₨4,899.
G-Tide Earbuds Buds 2
5.00 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨5,400 Original price was: ₨5,400.₨4,399Current price is: ₨4,399.
JoyRoom JR-DB1 True Wireless Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨4,500 Original price was: ₨4,500.₨3,899Current price is: ₨3,899.
JoyRoom JR-T03S (JR-NX2 )
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨9,500 Original price was: ₨9,500.₨5,195Current price is: ₨5,195.
Ronin R-140 Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨5,595 Original price was: ₨5,595.₨5,195Current price is: ₨5,195.
Ronin R-520 Dynasty Wireless Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨5,500 Original price was: ₨5,500.₨4,395Current price is: ₨4,395.
Ronin R-7005 Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨5,000 Original price was: ₨5,000.₨4,595Current price is: ₨4,595.
RONIN R-7070 Snap Wireless Earbuds
5.00 out of 5













Reviews
There are no reviews yet.