00
-14%




RONIN R-7015 Gaming Earbuds
0 out of 5
₨5,600 Original price was: ₨5,600.₨4,795Current price is: ₨4,795.
- Description
- Reviews (0)
Description
| General Features | |
|---|---|
| Noise Cancellation | ENC |
| Water Resistant | IPX4 |
| Charging Interface | Type-C |
| Auto Pairing | Yes |
| Compatibility | Android IOS |
| Mic | Yes |
| Connectivity | |
|---|---|
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Bluetooth Range | 10m |
| Microphone | Yes |
| Battery | |
|---|---|
| Capacity for buds | 40mAh |
| Capacity for Case | 500mAh |
| Playtime | 5-6 Hrs |
| Charging Time | 1.5 Hrs |
Be the first to review “RONIN R-7015 Gaming Earbuds” Cancel reply
Related Products
Airpods
₨5,499 Original price was: ₨5,499.₨4,899Current price is: ₨4,899.
G-Tide Earbuds Buds 2
5.00 out of 5
Airpods
₨4,299 Original price was: ₨4,299.₨2,999Current price is: ₨2,999.
Interlink Elite Airpods
5.00 out of 5
Airpods
₨6,999 Original price was: ₨6,999.₨4,999Current price is: ₨4,999.
Interlink Elite Touch Screen Airpods
5.00 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨4,500 Original price was: ₨4,500.₨3,899Current price is: ₨3,899.
JoyRoom JR-T03S (JR-NX2 )
5.00 out of 5
Airpods
₨2,299 Original price was: ₨2,299.₨1,099Current price is: ₨1,099.
M10 TWS Wireless Bluetooth Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨7,599 Original price was: ₨7,599.₨4,395Current price is: ₨4,395.
Ronin R-190 Mashion Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨5,595 Original price was: ₨5,595.₨5,195Current price is: ₨5,195.
Ronin R-520 Dynasty Wireless Earbuds
5.00 out of 5














Reviews
There are no reviews yet.