00
-20%


Interlink Elite Airpods Pro
0 out of 5
₨4,999 Original price was: ₨4,999.₨3,999Current price is: ₨3,999.
SKU: Smob-227
Category: Airpods
Tags: AirBuds, Airdots, Airpods, Bluetooth AirBuds, Bluetooth Airpods
- Description
- Reviews (0)
Description
| General Features | |
|---|---|
| Model | elite airpod |
| Waterproof | N/A |
| Wearing Type | In ear |
| Volume Control | Yes |
| Battery | |
|---|---|
| Charging Time | 1.5 Hrs |
| Playtime | 4.5 Hrs |
| Battery Capacity for Buds | 35 mAh |
| Battery Capacity for Case | 350 mAh |
| Connectivity | |
|---|---|
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Bluetooth Range | 10 m |
| Microphone | Yes |
Be the first to review “Interlink Elite Airpods Pro” Cancel reply
Related Products
Airpods
₨4,000 Original price was: ₨4,000.₨3,199Current price is: ₨3,199.
Fontec Glow Airpods
0 out of 5
Airpods
₨3,500 Original price was: ₨3,500.₨2,899Current price is: ₨2,899.
Interlink Airpods Mini
0 out of 5
Airpods
₨3,500 Original price was: ₨3,500.₨2,800Current price is: ₨2,800.
Interlink Elite AirDots
0 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨5,500 Original price was: ₨5,500.₨4,499Current price is: ₨4,499.
JoyRoom JR-TL11 Dual-Mic ENC True Wireless Earphones
5.00 out of 5
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Airpods, Android Accessories
₨4,000 Original price was: ₨4,000.₨2,999Current price is: ₨2,999.
Lenovo LP80 Pro Wireless Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨8,900 Original price was: ₨8,900.₨4,399Current price is: ₨4,399.
Ronin R-7030 Earbuds
5.00 out of 5
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Airpods, Ronin
₨7,500 Original price was: ₨7,500.₨3,895Current price is: ₨3,895.
Ronin R-740 Vivid EarBuds
5.00 out of 5













Reviews
There are no reviews yet.