00
-17%




Interlink Airpods Mini
0 out of 5
₨3,500 Original price was: ₨3,500.₨2,899Current price is: ₨2,899.
SKU: Smob-228
Category: Airpods
Tags: AirBuds, Airpods, Bluetooth AirBuds, Bluetooth Airpods, Interlink
- Description
- Reviews (0)
Description
| General Features | |
|---|---|
| Model | Eairpod mini |
| Waterproof | N/A |
| Wearing Type | Comfortable |
| Volume Control | Yes |
| Battery | |
|---|---|
| Charging Time | 1.5 Hrs |
| Playtime | 5 Hrs |
| Battery Capacity for Buds | 35 mAh |
| Battery Capacity for Case | 350 mAh |
| Connectivity | |
|---|---|
| Bluetooth Version | 5.0 |
| Bluetooth Range | 20 m |
| Microphone | Yes |
Be the first to review “Interlink Airpods Mini” Cancel reply
Related Products
Airpods
₨6,999 Original price was: ₨6,999.₨4,999Current price is: ₨4,999.
Interlink Elite Touch Screen Airpods
5.00 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨5,400 Original price was: ₨5,400.₨4,399Current price is: ₨4,399.
JoyRoom JR-DB1 True Wireless Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨5,500 Original price was: ₨5,500.₨4,599Current price is: ₨4,599.
JoyRoom JR-T03S Pro Max (JR-NX1)
5.00 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨5,500 Original price was: ₨5,500.₨4,499Current price is: ₨4,499.
JoyRoom JR-TL11 Dual-Mic ENC True Wireless Earphones
5.00 out of 5
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Airpods
₨2,299 Original price was: ₨2,299.₨1,099Current price is: ₨1,099.
M10 TWS Wireless Bluetooth Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨5,500 Original price was: ₨5,500.₨4,395Current price is: ₨4,395.
Ronin R-7005 Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨9,999 Original price was: ₨9,999.₨4,895Current price is: ₨4,895.
Ronin R-7010 Mystique Wireless Earbuds
5.00 out of 5














Reviews
There are no reviews yet.