00
-14%


Ronin R-540 EarBuds
0 out of 5
₨5,600 Original price was: ₨5,600.₨4,795Current price is: ₨4,795.
- Description
- Reviews (0)
Description
| General Features | |
|---|---|
| Noise Cancellation | No |
| Water Resistant | IPX4 |
| Charging Interface | Yes |
| Auto Pairing | Yes |
| Compatibility | Android IOS |
| Mic | Yes |
| Driver Size | N/A |
| Connectivity | |
|---|---|
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Bluetooth Range | 10m |
| Microphone | Yes |
| Battery | |
|---|---|
| Capacity for buds | 37mAh |
| Capacity for Case | 400mAh |
| Playtime | 1-3 Hours |
| Charging Time | 1.5 Hours |
Be the first to review “Ronin R-540 EarBuds” Cancel reply
Related Products
Airpods
₨3,500 Original price was: ₨3,500.₨2,899Current price is: ₨2,899.
Interlink Airpods Mini
0 out of 5
Airpods
₨4,299 Original price was: ₨4,299.₨2,999Current price is: ₨2,999.
Interlink Elite Airpods
5.00 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨4,500 Original price was: ₨4,500.₨3,899Current price is: ₨3,899.
JoyRoom JR-T03S (JR-NX2 )
5.00 out of 5
Airpods, Android Accessories
₨3,000 Original price was: ₨3,000.₨1,999Current price is: ₨1,999.
Realfit F1 TWS wireless Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨5,500 Original price was: ₨5,500.₨4,395Current price is: ₨4,395.
Ronin R-7005 Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨8,900 Original price was: ₨8,900.₨4,399Current price is: ₨4,399.
Ronin R-7030 Earbuds
5.00 out of 5
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Airpods, Ronin
₨7,500 Original price was: ₨7,500.₨3,895Current price is: ₨3,895.
Ronin R-740 Vivid EarBuds
5.00 out of 5














Reviews
There are no reviews yet.