00
-33%




Ronin R-7055 Mist EarBuds
0 out of 5
₨6,900 Original price was: ₨6,900.₨4,595Current price is: ₨4,595.
Explore Ronin R-7055 Mist Earbuds with 6mm drivers, 4-hour playtime, IPX4 water resistance & Type-C charging. Ideal for Android & iOS users in Pakistan. Shop online at SMOB with fast delivery!
Availability: Out of stock
SKU: Smob-271
Category: Airpods
Tags: Buy Ronin earbuds online Pakistan, Ronin earbuds price in Pakistan, Ronin R-7055 Mist Earbuds
- Description
- Reviews (0)
Description
| General Features | |
|---|---|
| Calling Experience | Crystal Clear |
| Water Resistant | IPX4 |
| Charging Interface | Type-C |
| Auto Pairing | N/A |
| Compatibility | Android & iOS |
| Mic | N/A |
| Driver Size | 6 mm |
| Connectivity | |
|---|---|
| Bluetooth Version | v5.3 |
| Bluetooth Range | 10m |
| Microphone | N/A |
| Battery | |
|---|---|
| Capacity for buds | 30 mAh |
| Capacity for Case | 250 mAh |
| Playtime | 4 hours |
| Charging Time | 1.5 hours earbuds |
Be the first to review “Ronin R-7055 Mist EarBuds” Cancel reply
Related Products
Airpods
₨6,000 Original price was: ₨6,000.₨4,999Current price is: ₨4,999.
G-Tide Earbuds Buds 2 Pro
5.00 out of 5
Airpods
₨4,999 Original price was: ₨4,999.₨3,999Current price is: ₨3,999.
Interlink Elite Airpods Pro
0 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨4,500 Original price was: ₨4,500.₨3,899Current price is: ₨3,899.
JoyRoom JR-T03S (JR-NX2 )
5.00 out of 5
Airpods, Android Accessories, iPhone Accessories, JoyRoom
₨5,500 Original price was: ₨5,500.₨4,499Current price is: ₨4,499.
JoyRoom JR-TL11 Dual-Mic ENC True Wireless Earphones
5.00 out of 5
Select optionsThis product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Airpods, Android Accessories
₨3,000 Original price was: ₨3,000.₨1,999Current price is: ₨1,999.
Realfit F1 TWS wireless Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨5,595 Original price was: ₨5,595.₨5,195Current price is: ₨5,195.
Ronin R-520 Dynasty Wireless Earbuds
5.00 out of 5
Airpods, Ronin
₨7,500 Original price was: ₨7,500.₨3,895Current price is: ₨3,895.
Ronin R-740 Vivid EarBuds
5.00 out of 5













Reviews
There are no reviews yet.